Basisboek crossmedia concepting
door: Indira Reynaert en Daphne Dijkerman
ISBN: 9789047300885€ 28,50
Gelanceerd: juli 2008
Aanvullende informatie:
www.basisboekcrossmedia.nlBekijk hier:
inhoudsopgave (pdf)
proefhoofdstuk (pdf)
Recensies
Aanvullende informatie
Op de website van Basisboek crossmedia concepting vind je aanvullende informatie bij het boek:
- een template van een projectvoorstel;
- een template van een marketingcommunicatiebriefing;
- achtergrond informatie bij een casus;
- interessante links;
- een youtube kanaal met video’s;
Over Basisboek Crossmedia Concepting
Steeds vaker worden diverse mediakanalen ingezet voor een bepaalde communicatiedoelstelling, waarbij gebruik gemaakt wordt van de specifieke kenmerken en mogelijkheden van deze kanalen en het mediagebruik en de participerende houding van de consument.
Basisboek crossmedia concepting geeft een eerste aanzet tot crossmediale theorievorming. Uitgebreid aan de orde komen de speerpunten van het crossmediaconcept: storytelling, usability, cocreatie, mediumspecificiteit en relevantie. Er wordt onderscheid gemaakt tussen een transmediaal (autonoom) concept en een geïntegreerd (afhankelijk) concept. Ook is er veel aandacht voor de sociale media en de betrokkenheid van de huidige mediaconsument.
De vele casestudy’s in het boek en het materiaal op de website bij dit boek helpen bij het ontwikkelen van een crossmediaal concept. Basisboek crossmedia concepting richt zich primair op studenten van media- en communicatiestudies op universitair en hbo-niveau.
Casus video’s @ Basisboek Crossmedia Concepting
Alle video’s @ Basisboek Crossmedia Concepting














